فروش تجهیزات دندانپزشکی

فروشگاه دندانپزشکی دنسیس بزرگترین مرجع نوین دندانپزشکی ایران در خصوص فروش تجهیزات دندانپزشکی مانند بلیچینگ، کامپوزیت، فرز و فعالیت دارد.

دنسیس به غیر از فروشگاه اینترنتی، یک پورتال خبری بسیار جذاب نیز دارد که مقالات و اخبار حوزه پزشکی را به اشتراک می گذارد.

در این بخش شما را با خواندن بخشی از این مقالات دعوت می کنیم : 

انواع مختلف کامپوزیت دندان

فروش کامپوزت دندان به چهار نوع ماکروفیل، نانو، هیربید و میکروفیل خلاصه می شود که بیشترین کاربرد را در صنعت دندان پزشکی دارد.

کامپوزیت ماکروفیل از نوع درشت دانه می باشد که اولیت نوع کامپوزیت در بازار است که در حال حاضر هم از آن استفاده می شود.

کامپوزیت میروفیل پس از کامپوزیت ماکروفیل وارد بازار شد که این نوع کامپوزیت به ریز دانه معروف است و این نوع نسبت به درشت دانه از مقاومت کمتری برخودار است.

یک روش دیگر برای سفید کردن دندان فروش بلیچینگ است که بسیار مقرون به صرفه تر از کامپوزیت و لمینت است و طرفدار های زیادی هم دارد

کامپوزیت هیربید خود به دو دسته ی میکرو هیربید و نانو هیربید تقسیم می شود و ما بین کامپوزیت ماکروفیل و میکروفیل قرار دارد.

این کامپوزیت ها از مقاومت بالایی در برابر ساییدگی دارد و یکی از معایب آن این است که در مرور زمان از زیبایی های آن کاسته می شود.

امروزه کامپوزیت هایی با علم پزشکی وارد بازار شده اند که آن ها نانو کامپوزیت نام دارد که از ذرات ریزی تشکیل شده اند.

در حال حاضر نانو کامپوزیت پر کاربردترین نوع می باشد و با ویژگی های مثبت آن بهترین نوع کامپوزیت محسوب می شود.

خوانندگان عزیز می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش کامپوزیت دندان با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این موضوع راهنمایی نمایند.

جهت تهیه ی کامپوزیت دندان می توانید از فروشگاه تجهیزات دندانپزشکی ما بازدید نمایید.


ایران تجارت

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی و ادامه این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: کامپوزیت ,نوع ,دندان ,هیربید ,دندانپزشکی ,ماکروفیل ,می شود ,است که ,کامپوزیت ماکروفیل ,نوع کامپوزیت ,کامپوزیت دندان ,فروش تجهیزات دندانپزشکی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

به روز ترین مرجع فایل های فروشگاهی وبلاگ بانه کالا املاک خانی شماره تماس تهیه محصولات09334336389 دکترزندگی روزنامه خبری مطلب جعبه گل آموزش کسب و کار اینترنتی مرجع کنکور ایران ارشدی ها هاست رایگان هاست رایگان